Giriş

× LOGIN
?


Beni hatırla
Şifremi unuttum ?

×
ECVET, genel olarak yabancı bir ülkede edinilen dokümantasyonların alındığını gösteren ve kanıtlayan bir araçtır.Bu açıdan bakıldığında VET-Express projesinin fikri çıktıları olarak adlandırılacak olan çevrimiçi platform ve ECVET kullanım rehberi birçok Avrupa ülkesini ulusal düzeyde aydınlatılmasında ve “Hayat Boyu Öğrenme” hedeflerine ulaşılmasında etkili olması bakımından yenilikçi çıktılar içermektedir.

Ortak Ara - Avrupa birliği ülkelerinde ECVET yapmış tüm kurum ve kuruluşların listesi mevcuttur. Bu bölümden bu kurum veya kuruluşları detaylı bir şekilde arayabilir ve iletişim bilgilerine erişebilirsiniz.

Klavuzlar - Yayınlamış olduğumuz klavuzlar sayesinde ECVET hakkında detaylı bilgi alabilir. ECVET araçlarını klavuzların sonunda bulabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim - ECVET araçlarının nasıl kullanılacağına dair videolu anlatımlar bulabilirsiniz.

Projeler - ECVET in ne olduğunu ve nasıl yapılacağını öğrendikten sonra ortak ara bölümünden kendinize bir ortak bularak Projeler bölmünden sisteme giriş yapıyorsunuz. Platform sayesinde bir çok evrak işlemlerini online olarak yapabiliyorsunuz. Ayrıca yapmış olduğunuz tüm ECVET işlemlerini, öğrencilerin durumlarını, staj hareketliliklerini, sonuçlarını platform üzerinden takip edebiliyor, Karekod ve dijital imza sayesinde evraklarınız güvenli bir şekilde saklayabiliyorsunuz. Bu sayede herhangi bir karmaşa yaşamadan tüm ECVET sürecini platform üzerinden yürütebiliyorsunuz.

Kullanım Klavuzu

Kayıt Ol

Milli Eğitim Bakanlığı 2018 - VETEXPRESS Proje Ekibi